İLETİŞİM

Hakkımızda

Baskolay olarak genç bir ekibiz. Farklı tasarımcılarımızın hazırladığı ürünlerle size hitap etmeye çalışıyoruz. Sürekli en son teknolojiyi kullanarak ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Sizi karışık uygulamalardan kurtarıp baskıya kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. 

Baskı çalışmanız hazırsa direk siparişiniz verebiliyorsunuz. Eğer çalışmanız hazır değilse, online uygulamamız sayesinde kolayca kendiniz hazırlayabilirsiniz.  Yok ben uğraşmayayım derseniz, sizin için biz tasarlayabiliriz. Siparişinizi verdikten sonra en kısa sürede üreterek size ulaştırıyoruz.


Misyonumuz: Baskolay olarak baskılı ürünlerle ilgili ihtiyaçlarınızı çözmek için size en doğru ürünleri sunuyoruz. Kolay kullanılabilir online platformumuz sayesinde, en kısa sürede doğru ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Böylece sizin için doğru ürünü hızlıca ve sizi hiç yormadan temin edebiliyorsunuz. 

Vizyonumuz: Baskolay olarak yüksek teknolojiyi takip ederek sizin için zor olan süreçleri ilkeli olarak kolaylaştırmaya devam etmek. Türkiye’nin her yerinde lider online baskı çözümleri platformu olmak ve öyle kalmak